Yükleniyor...

KURUMSAL

DÜNDEN BUGÜNÜ BUGÜNDEN YARINI İNŞAA EDİYORUZ
ANASAYFA / KURUMSAL

Geleceğin ancak özümüzden aldığımız değerlerle inşa edileceğine eminiz.

Odabaşılar Yapı Malzemeleri, sektöre temellerini attığı 1977 yılından itibaren inşaat sektöründeki kalitenin ve yüksek standartların yakalanması için ihtiyaç duyulan malzemeleri temin etmiş,
gelişen teknolojiyi takip ederek inşaat sektörünün küresel güce ulaşmasını sağlamak için malzeme stoğunu sürekli tazelemiştir.

Modern mimari ve doğa ile harmanlanmış yaşam alanları

Odabaşılar Yapı Malzemeleri dayanıklı ve estetik bir yapının birbiriyle en uyumlu malzemelerin birlikteliğinden doğacağını kabul eder. Burdan yola
çıkarak geniş marka ve çeşitle farklı kombinasyonların oluşmasını sağlar.  Her zaman daha iyi bir uyum için teknolojik yenilileri takip eder.

Sizin için değerli olan zamanınız, bizim emanetimizdedir.

Odabaşılar Yapı Malzemeleri, bütünü oluşturan tüm parçaların herbirinin en önemli ve olmazsa olmaz olduğunu düşünerek iş politikasını belirler. Kullanılan
her malzemenin insan hayatı ve yaşamın güvenliği için ne derece mühim olduğu, malzeme seçiminin o denli titiz olması gerektiği sonucunu doğurur.

Aldığımız belgelerle kalite standartlarımızı global seviyelere çıkartıyoruz.

Bunun oluşması için iş ortaklarımızla sürekli iletişim halinde bulunup sorularına ve sorunlarına anında cevap bulmak, projelerin başından bitişine kadar uzun soluklu dostluklar kurmak çalışma anlayışımızın temel taşıdır. Odabaşılar Yapı Malzemeleri olarak aile temalı bir kurum şirketi politikası benimsemekteyiz ve bunun nesilden nesile aktarmak için çalışanlarımıza Odabaşılar Yapı Malzemeleri’nin bir aile olduğunu ve birlik beraberlikle içinde hareket ettiğimizi hissettirerek
buraya bağlılığını arttırmayı hedefliyor onlara verdiğimiz fırsatlar ve imkanlarla yüksek performans alıp kalite standartlarımızı her zaman çıtanın üstüne çekiyoruz. Sektördeki en büyük hassasiyetimiz malzemenin zamanında teslimidir. Bunun için sistemli ve kurumsal esaslarla çalışıyoruz. Kalite konusunda nesnel standartlar olması gerektiğine inanıyor bu nedenle projelerimizi aldığımız ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeleriyle tescil ettiriyoruz.

Orhan ŞİMŞEK
Yaptığımız işlerde en yüksek teknolojiyi kullanarak kaliteli yapılar oluşturma ve çağın standartlarına uygun projeleri insanların hizmetine sunmak yol haritamızın başında gelir. Bunu yaparken bir an olsun aklımızdan çıkarmadığımız şey; insan sağlığı ve mutluluğunun her şeyin üstünde olduğudur. Doğayla iç içe, çevreyle uyumlu projelerle insanlara hak ettiği değeri vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Dinamik tecrübeli ve yetenekli ekibimizle mimari yönden üstün, sosyal olarak başarılı projeler üretmemiz sahip olduğumuz en önemli kuvvettir.
Bu kuvvet bizi çevresinde fark yaratan tasarımlara doğru hareket ettirmektedir. Hedefimiz insanların mutluluklarını paylaşacakları, huzur ve güven içinde yaşayacakları projeleri arttırmak, inşaat ve yapı malzemeleri alanında yenilikler yaparak Türkiye ekonomisine katkı sağlamak gücüne güç katmaktır. Gayem, özenle kurup büyüttüğümüz Odabaşılar'ı, başarının zirvesinde yeni nesillere teslim erdemlerimizi daim kılmaktır.


YAPITAŞLARIMIZ

AİLE OLMAK

Çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla bir aile olma bilinciyle hareket edip, hepbirlikte güven ve sevgi ile geleceğimizi inşa etmekteyiz.

KURUMSALLAŞMA

Odabaşılar, işlerin zamanında yerine getirilmesi ve gereken standardın yakalaması için kurum karakterinin olgunluğunda hareket etme sorumluluğundadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İhtiyaçlara yönelik projeler üretmek için müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri önemsiyor ve bu memnuniyeti başlıca değer olarak görüyoruz.